ZAR 57
| Make | ZAR FORMENTI |
| Model | 57 |
| Built | 2007 |
| L.O.A | 5.70 m |
| Beam | 2.50 m |
Price: €30.000,00 VAT Inclusive
SEALINE 310 STATESMAN
| Make | SEALINE |
| Model | 310 STATESMAN |
| Built | 1991 |
| L.O.A | 10.36 m |
| Beam | 3.27 m |
| Draft | 0.90 m |
Price: UNDER OFFER
JEANNEAU MERRY FISHER 695 - New listing
| Make | JEANNEAU |
| Model | MERRY FISHER 695 |
| Built | 2004 |
| L.O.A | 6.80 m |
| Beam | 2.76 m |
| Draft | 0.73 m |
Price: Sold !
JEANNEAU MERRY FISHER 610
| Make | JEANNEAU |
| Model | MERRY FISHER 610 |
| Built | 2001 |
| L.O.A | 5.98 m |
| Beam | 2.48 m |
| Draft | 0.38 m |
Price: €15.000,00 VAT Inclusive