DELTA 46 new listing
| Make | DELTA |
| Model | 46 |
| Built | 1980 |
| L.O.A | 14.79 m |
| Beam | 3.92 m |
| Draft | 1.90 m |
Price: Sold !
SURPRISE
| Make | SURPRISE |
| Built | 1983 |
| L.O.A | 7.65 m |
| Beam | 2.48 m |
| Draft | 1.65 m |
Price: €15.000,00 VAT Inclusive
ELAN IMPRESSION 384 - new listing
| Make | ELAN |
| Model | IMPRESSION 384 |
| Built | 2007 |
| L.O.A | 11.25 m |
| Beam | 3.91 m |
| Draft | 1.80 m |
Price: UNDER OFFER
ETAP 28
| Make | ETAP |
| Model | 28 |
| Built | 1980 |
| L.O.A | 8.42 m |
| Beam | 2.92 m |
| Draft | 1.62 m |
Price: €9.000,00 VAT Inclusive